Hafta Sonu Geldi. Peki Nereye Gidelim?

Hafta sonu geldi. Peki planlamadın mı? Elimizden geldiğince sana yardımcı olacağız. 5 farklı etkinlik önerisi ile hafta sonu planını yapabilirsin.

1- SADECE AHMET KAYA – DEHA BİLİMLER

sadece ahmet kaya - deha bilimlier ile ilgili görsel sonucu

Tarih: 28 Haziran Cuma

Yer: Jolly Joker Vadiistanbul

Etkinlik

Deha Bilimlier, Sadece Ahmet Kaya konseriyle 28 Haziran’da Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde…

Etkinlik:

Sahne Önü Bistro
* Sahne önünde yer alan ilk 6 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerinin 0542 562 22 00 – 0542 562 22 11 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 
* 18 yaş sınırı vardır.

Bistro
* Bistro kategori, Sahne Önü Bistro’dan sonra başlayan ve sahneyi gören en uygun yerden bistro imkanı sunulan alanı kapsar.
* Bistro bilet sahiplerinin 0542 562 22 00 – 0542 562 22 11 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 
* 18 yaş sınırı vardır.

Loca 
* Loca bilet sahiplerinin 0542 562 22 00 – 0542 562 22 11 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* 18 yaş sınırı vardır.

Ayakta
* Sahne Önü Bistro ve Bistro kategori dışında ayakta konserin izlenebileceği alanları kapsar.
* 18 yaş sınırı vardır.

Fiyat: Ayakta: 56,5 TL

Bistro: 113 TL

Sahne Önü Bistro: 169,5

2- TURKISH AIRLINES OPEN ANTALYA – YARI FİNAL

türkish airlines OPEN ile ilgili görsel sonucu

Tarih: 28 Haziran

Yer: Kaya Polozzo Bebek Hotel Antalya

Etkinlik

Dünyaca Ünlü Tenis Yıldızlarıyla Heyecan Dolu Bir Hafta Tenis dünyasının kalbi 22-29 Haziran tarihlerinde Kaya Palazzo Belek ev sahipliğinde ATP Turkish Airlines Antalya Open’da atacak.

Wimbledon öncesi, ünlü tenis yıldızlarıyla bir arada 7 ayrı çim kortta yaşanacak heyecanlı müsabakalar, çocuklara özel kids day, özel partiler ve eğlenceler…

Festival havasında geçecek bir haftaya sizi de bekleriz.

Fiyat: 50 TL

3-Hamburger Workshop

hamburger workshop ile ilgili görsel sonucu

Tarih: 28 Haziran

Yer: Eataly Mutfak Atölyesi

Fiyat: 175,5 TL

4-HAPPY HOUR DENEYİMİ

happy hour deneyimi ile ilgili görsel sonucu

Tarih: 28 Haziran

Yer: İstanbul

Fiyat 56,5

Etkinlik

Happy Hour, 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’deki ilk ve tek interaktif deneyim sunan eğlence ve sanat merkezidir.

Ayrı ayrı tasarlanmış odadan olusan bu merkez sanati ve teknolojiyi bir araya getirerek ziyaretçilere sanatın bir parçası olma fırsatı verir. Ziyaretçiler odalardan geçerken unutulmayacak bir deneyimin yaninda sosyal medya hesaplarini da renkli bir dunyaya acarlar. Ziyaretçiler belirli bir sira halinde tek tek odalari gezerek, her odada farkli bir deneyim yaşarlar. Bu deneyimler sanat eserinin bir parçası olmak yada yeni bir sanat eseri olusturmayi hedefler. Ziyaretçiler bu birbirinden benzersiz odalarda yasadiklarini fotoğraf ve videolarla unutulmaz bir ana dönüştürürler.

5- Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası- Metres 90’lar Dönüş Retro Gecesi

dada kabarett ile ilgili görsel sonucu

Tarih: 29 Haziran

Yer: Dada Salon Kabarett

Etkinlik

Okan Bayülgen İstanbul’a kazandırdığı yeni gösteri mekanı Dada Salon Kabarett’de misafirlerini bir kez daha zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Yoğun ilgi gören 70’ler, 80’ler ve Arabesk sürümlerinden sonra Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası bu kez de sizleri 1990’lara ışınlıyor!
Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres”90’lara Dönüş” Retro Gecesi  – Özel Performans ve Party

Seyircinin arasında, 360 derece oynanan interaktif polisiye Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres, bu sefer de sizi 1990’larin sonunda başdöndürücü bir Cumartesi gecesine götürüyor. 

İşte o hareketli yıllarda geçen, Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları Metres’te seyirci bir anda kendisini gizemli bir cinayetin ortasında buluyor. 

Çok özel bir gece, dönemin muhteşem müzikleri,”unutulmaz” dans figürleri, dünyayı kasıp kavuran hit filmleri, rengarenk kostümleri, … Bir 
gece kulübünde garip bir buluşma ve ortak geçmişleri olan iki çift… 

Eski defterlerin açılması ile işler karışır. Ama durun bir dakika! Birinin peşinde olan kiralık katil de aynı mekandadır. Acaba kimin peşinde?  

Seyirci, seyirci değil, olayın tam ortasında. Cinayete mani olabilecek mi? Peki ya katili bulabilecek mi?

Dolabınızdaki en renkli kostümlerinizi giyin ve cinayet soruşturmasına el koymak zorunda kalan karizmatik genel cerrah Dr. Kuzey’in yanında yerinizi alın. 

Fiyat:

Premium Kategori: Özel Menü ve limitsiz yerli ikramlar dahil 450 TL 1. Kategori: Özel Menü ve 1 yerli ikram dahil 350 TL 2. Kategori: Özel Menü ve 1 yerli ikram dahil 250 TL 3. Kategori: Yemeksiz 1 yerli ikram dahil: 150 TL

Bunları da beğenebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir