Haftasonu Nereye Gidelim?

Şimdiden haftasonunu düşleyenler… Cuma çıkış olimpiyatlarının Usain Bolt’u sen… Haftasonu ne yapacağını planlamadın mı? Hayatına güzel bir anı katmak istiyorsan bu sayfa tam senlik. Haftasonu nereye gidelim?

1- Siz Hepiniz Ben Tek – Mesut Süre

Haftasonu gülmek isteyenler için fırsat. Mesut Süre’nin tabiri ile ayı gibi gülmek istiyorsanız Cumartesi günü Beşiktaş BKM’de yerinizi hazırlayın. Harikulade samimiyeti ile interaktif oyun mantığının dibine dibine vuran Mesut Süre, cumartesi akşamınız için bulunmaz bir fırsat olacak. Yine onun tabiriyle her gün olduğu gibi o gün de çok komik olacaktır. Değerlendirin onu.

21:45 Beşiktaş Kültür Merkezi

2- Ayhan Sicimoğlu &  Latin All Stars 

 

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars gözlerinizi kamaştırmaya ve kulağınızın pasını silmek için İzmir’de … Bolero’lar, salsa’lar, caca’lar ve özel sürprizlerle müziğe doyacaksınız. 

16 Mart Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu İzmir   Saat/ 20:30

3- Cem Adrian Konseri

Geçtiğimiz ocak ayının sonlarında unutulmaz türküleri yorumladığı yeni albümü “Seçkiler 2”yi çıkartan Cem Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine de devam ediyor!

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

16 Mart Hayal Kahvesi Kocaeli Saat/ 22:15

4-Pinokyo Komedisi

Serhat Kurtay’ın oyunlaştırıp – yönettiği Pinokyo Komedisi isimli müzikli çocuk oyunu sizlerle…

Pinokyo ele avuca sığmaz, yaramaz ama iyi yürekli bir tahta kukladır.
Bir büyüme öyküsü olarak ele alacağımız Pinokyo, tüm bu yolculuk sırasında bir nevi hayatı deneyimlemekte, her tecrübesinde ara sıra ortaya çıkan bir Cırcır Böceği ona yol göstermekte ve tavsiyeler vermektedir.

Çocuklarımızı bizler gibi yetişkinler olmaya zorlamadığımız, yalnızca deneyimlerimizi aktararak, kendi kararlarını tecrübeleri sonucu verdikleri bir dünyada olma umuduyla…

Kozzy Kültür Merkezi Gazanfer Özcan Sahnesi İstanbul

5-İnaki Sandoval Konseri

Uluslararası sahnede en çok yer alan İspanyol caz piyanistlerinden biri olan Iñaki Sandoval’ın “Estonian Suite: Live in Tallinn” müziği Estonya’dan esinlenilmiştir: insanları, gelenekleri ve kültürü, güzel doğa ve manzarası, ormanları, gölleri ve nehirleri, sakinliği, kışı, yalnızlığı ve sessizliğini anlatır.

25.İzmir Avrupa Caz Festivali  Ahmed Adnan Saygun Sahnesi Saat / 20:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir