Haftasonu Nereye Gidelim?

Şimdiden haftasonunu düşleyenler. Cuma çıkış olimpiyatlarının Usain Bolt’u sen. Haftasonu ne yapacağını planlamadın mı? Hayatına güzel bir anı katmak istiyorsan bu sayfa tam senlik. Haftasonu nereye gidelim?

1-Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu

Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış nefis çikolatalarının siz de nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre! Atölye’de çikolata ile kahvenin muhteşem birlikteliği kahveli spesiyal çikolata, sadeliğiyle asaletini kanıtlayan lezzet klasiği trüf, birbirinden lezzetli içeriklerle hazırlanan tablet çikolata, içi sürprizlerle dolu çikocaracrunch ve içmeye doyamayacağınız sıcak çikolata yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Üstelik kendi özel yorumunuzla zenginleştirdiğiniz birbirinden lezzetli el yapımı çikolatalarınızı, özel kutularıyla sevdiklerinize de hediye edebileceksiniz.

2-Dünya Kadınlar Günü Özel Atölyesi

Dünya Kadınlar Günü Özel Atölyesi, Le Cordon Bleu İstanbul’da…

Dünya Kadınlar Gününde çikolata çeşitleri hazırlayarak sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmaya hazır mısınız?

Çikolata tutkunları için düzenlenen bir günlük atölye çalışmasında Le Cordon Bleu’nün deneyimli şefleri ile beraber mutfağa girecek; kalıplama, temperleme, şekillendirme, dolgu yapımı gibi özel teknikleri tüm incelikleriyle öğrenerek;

– Trüf Çeşitleri
– Şekilli Çikolatalar
– Fındık ve Bademin Sütlü Çikolata ile birleşimiyle Malakoff
– Karamel reçetelerini hazırlıyor olacaksınız.

10:30 – 17:00

3-Hüsnü Arkan Konseri

“Hüsnü Arkan” 9 Mart Cuma IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

*VIP bilet sahiplerinin, saat 14:00’dan sonra 0 505 470 04 71 nolu telefona rezervasyon yaptırmaları gereklidir.

4- Mabel Matiz Konseri

Mabel Matiz, 10 Mart’ta Mall of İstanbul MOİ Sahne’de…

Kendi annesinin ismini verdiği yepyeni albümü “Maya” ile dinleyicilerini bir kez daha selamlamaya hazırlanan Mabel Matiz, yeni albümünü 2018 yılının ilk aylarında sevenleriyle buluşturmak için şimdiden gün sayıyor. Sanatçı hali hazırda Türkiye’nin en önemli konser mekanlarında, festival sahnelerinde ve farklı şehirlerde harika repertuvarı ve çoşkulu sahne performansıyla konserlerine hız kesmeden devam etmektedir. En yakın Mabel Matiz konserinde buluşmak ve şarkıları tek bir ağızdan hep birlikte seslendirmek üzere.

5-İstanbul Girls Orchestra

İstanbul Girls Orchestra 9 Mart’ta White House Performance Hall’de!

Türkiye’de ilk defa 9 kadın müzisyenin bir araya gelerek oluşturduğu grup; dünyaca ünlü sanatçılar tarafından seslendirilmiş şarkıları Türk enstrümanlar ile yeniden düzenleyerek farklı bir tarz oluşturmayı başarmış ve ilk albümleri müzik marketlerindeki yerini almıştır.

İstanbul Girls Orchestra albümde yer alan şarkıların yelpazesinin genişliği nedeni ile hedef kitlesini de aynı ölçüde genişleterek 7’den 70’e tüm müzik severlere ulaşmayı başarmıştır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir