Astroloji’de Bu Hafta Yepyeni Yorumlar

12 Mart Haftası

Öncelikle herkese iyi haftalar dilerim. Bu hafta içi Ay’ın ışığının tamamen azalması ile bizim de genel motivasyonumuzda bir düşüklük, isteksizlik söz konusu olabilir. Enerjimiz, Cumartesi günü Balık Burcu’nda gerçekleşecek Yeni Ay ile tekrar yükselecektir.

Yeni Ay, önümüzdeki 2 hafta boyunca çok fazla kontrol edemeyeceğimiz fedakarlık ve merhamet göstermemiz, bu yönde mücadele etmemiz (Yeni Ay Mars ile kare açıda) gereken şartlara işaret etmekte. Yeni Ay haritasında Aslan Burcu yükseliyor ve yöneticisi haritanın krizler evinde bulunuyor. Dolayısıyla içinde bulunduğumuz şartlar pek kolay olmayabilir. Ülkemizin de şu zamanlarda içinden geçtiği zorlu dönemi göz önüne alırsak, önümüzdeki 2 hafta boyunca haberlerin çok iç açıcı olmayacağını söyleyebilirim. Özellikle banka, borsa gibi finansal konularda, kollektif temalar kriz etkisi yaratabilir.

Jüpiter’in geçtiğimiz hafta sonu itibariyle başlayan Akrep Burcu’nda 4 ay boyunca sürecek olan Retrosu (geri hareketi) kendi içsel derinliklerimize bir yolculuğun, fikir ve inanç dünyamızda meydana gelecek önemli keşiflerin bir habercisi niteliğinde!

12 Mart Pazartesi: Sabahın erken saatlerinde Oğlak Burcu’nda Pluto ile kavuşan Ay’ın ışığı iyice küçülmeye başlıyor. Bu kavuşumun ardından Ay’ın Güneş ve Jüpiter ile yapacağı destekleyici açı gün içinde olumlu sonuçlar almamızı sağlayabilir. Öğleden sonra başlayan Ay’ın Balsamik faz süreci YeniAy öncesinde Ay’ın Güneş’in arkasında kalması, ışığının giderek küçülmesi anlamına gelir.

13 Mart Salı: Ay Kova Burcu’na geçiş yapıyor. Gün içinde sosyal aktivitelerin, grup çalışmalarının içinde bulunabiliriz. Akşam üzerine doğru Ay’ın Venüs ile kuracağı destekleyici açıyla keyif aldığımız konularla, kişilerle ilgilenmek, vakit geçirmek söz konusu.

14 Mart Çarşamba: Ay Kova Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Yenilikçi bir bakış açısı ile taze fikirleri adeta bir tohum gibi ekebiliriz. Ancak bu fikirlerin olgunlaşması, hayata geçirilmesi zaman alabilir.

15 Mart Perşembe: Sabah saatlerinde Ay Kova’nın son dekanında ilerliyor ve 10.31’de Mars ile kuracağı altmışlık açıdan sonra saat 13.12’ye kadar boşlukta kalıyor. Günün ilk yarısında eldeki işleri bitirelim, akışta kalalım. Yeni projelere başlamak için Yeni Ay’ı bekleyelim. 13.12’den itibaren Ay Balık Burcu’na geçiyor.

16 Mart Cuma: Ay Balık’ta ilerlemeye devam ediyor. 16.46’da Ay Neptün ile kavuşuyor. Bugün aldanmalara çok açık olabiliriz. Ayrıca Mars, Yay’ın 29°’de. Dikkat! Her konuda daha dikkatli ve tetikte olalım.

17 Mart Cumartesi: Bugün 16.11’de 26 ° Balık Burcu’nda meydana gelecek olan Yeni Ay, önümüzdeki 2 hafta boyunca şartlarımızı belirleyecek. Yeni Ay’ın yüksek enerjisi ile ruhsal, ezoterik konular ile ilgilenmek bize manevi yönden tatmin sağlayabilir. 21.57’de Ay Koç Burcu’na geçiyor.

18 Mart Pazar: Bugün Mars, bulunmaktan keyif aldığı, yücelim asaleti taşıdığı Oğlak Burcu’na yerleşiyor. Koç Burcu’nda ilerleyen Ay, günün ilk saatlerinde önce Mars ile arkasından öğle saatlerinde Satürn ile zorlu bir kare açı yapıyor. Gün içinde yeni atılımlar, bolca hareket söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir