Astrolojide Bu Hafta

26 Şubat Haftası

Öncelikle herkese iyi haftalar dilerim! Dolunay Haftasına girmiş bulunuyoruz. Bu hafta özellikle iş birlikleri, anlaşmalar ve zihinsel uğraşlar konusunda dikkat çekici! Cuma günü Başak Burcu’nda gerçekleşecek Dolunay, ikili ilişkilerimiz ve ortaklıklarımıza vurgu getiriyor. Başak- Balık eksenindeki bu Dolunay 2 hafta boyunca kendimizi yaptığımız işe adayacağımızı ve bu konuda fedakarlık göstereceğimizi anlatıyor. Balık Burcu’ndaki gezegen birikimi yüksek miktarda hayal gücü ve yaratıcılık getiriyor. Ancak Dolunay’ın karşısındaki Neptün’le, ilişkilerimizde aldanmalara da açık olabiliriz. Gerçeklik, idealize etmiş olduğumuz durumdan çok farklı olabilir, daha objektif bir bakış açısı bizim için daha faydalı olacaktır. Bu haftaya bir göz atarsak;

26 Şubat Pazartesi: Ay gün boyu Yengeç burcunda seyir halinde büyüme fazında olacak. Gün içinde önce Venüs ile uyumlu bir üçgen kurduktan sonra, Pluto ile zorlu bir karşıt açı içine girecek (saat 16.10) Günün ilk yarısında daha yumuşak etkiler söz konusu. Ancak günün ikinci yarısı otorite figürleri ile zıtlaşmalar ve tartışmalara dikkat! Vatan ve güvenlik ile ilgili konularda da halkı ilgilendiren güç çekişmeleri gündeme gelebilir.

27 Şubat Salı: Sabah saatlerinde Aslan Burcu’na geçen Ay daha olumlu ve neşeli bir hava getiriyor. Ancak gün boyu Ay gezegenlerle temel bir açı kurmuyor, dolayısıyla bugün girişilen işlerde sonuç elde etmek gecikebilir.

28 Şubat Çarşamba: Ay Aslan Burcu’nda büyümeye devam ediyor. Günün ikinci yarısı Ay, Yay’da bulunan Mars ile üçgen açı kuruyor ve enerjimizi, yaratıcılığımızı ifade etme fırsatı getiriyor. Aynı zamanda bu oluşum, Koç’da bulunan Uranüs ile de büyük üçgen kalıbına doğru gidiyor. Ateş enerjisinin rahatça aktığı bir gün olacak. Ancak ani çıkışlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Koç, Aslan ve Yay burçları bu enerjileri daha rahat kullanabilir.

1 Mart Perşembe: Ay sabah saatlerinde Başak Burcu’na geçiş yapıyor. İş ve çalışma hayatında daha sistemli ve verimli saatler geçirmek mümkün. Ayrıca sağlık konularına da dikkatimizi yöneltebiliriz. Akşam saatlerinde Ay, Satürn uyumlu açısı ile işlerimizi tamamen bir düzene oturtabiliriz.

2 Mart Cuma: Sabahın erken saatlerinde Başak Burcu’nda Dolunay Meydana geliyor. Başak – Balık eksenindeki Dolunay, hizmet, çalışma ve mükemmeliyetçilik temalarına vurgu getiriyor. Ay akşam saatlerinde Balık’taki Merkür ile karşıt açı kuruyor. İlişkilerimizde iletişim konusunda daha objektif bir tavır takınmak yararlı olabilir.

3 Mart Cumartesi: Ay öğle saatlerine doğru Terazi Burcu’na geçiş yapıyor. Hafta sonu keyifli uğraşlarla kendimizi ödüllendirebiliriz. Arkadaş ortamları içinde sosyal olabilir, mutlu olduğumuz aktiviteler yapabiliriz.

4 Mart Pazar: Ay gün boyu Terazi Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Günün ilk yarısı ikinci yarısına göre daha rahat ve keyifli olabilir. Akşam saatlerinde Ay, Pluto ile kare açı kuruyor. Bu oluşum duygu dünyamıza bir nebze baskı ve ağırlık getirebilir. Otorite figürleri ile çatışmaya girmekten kaçınmak akıllıca olacaktır.

pinarselcukastroloji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir