9 Nisan Haftası

Zor bir haftayı geride bırakırken belki bazılarımız halen geçen haftanın yorgunluğunu üstünde taşıyor olabilir. Bu hafta Ay’ın ışığı her geçen gün biraz daha azalırken eldeki işlerimizi bir sonuca bağlama ve aylık döngüyü tamamlama motivasyonu içinde olabiliriz.

Mars, Satürn’ü geride bırakırken Venüs ile üçgen yapmaya hazırlanıyor. 11 Nisan Çarşamba günü Venüs ve Mars arasındaki uyumlu üçgen açı kesinleşirken son zamanlarda belki de bozulan, yara alan ikili ilişkilerimiz bu güzel açıyla tekrar canlanıyor, sorunlar ortadan kaldırılıyor. Kadın ve erkek ilişkileri anlamında daha mantıklı ve dengeli bir tavır içindeyiz. Çarşamba günü aynı zamanda Güneş ve Pluto arasında da bir kare açı meydana geliyor. Otorite figürleri ile güç savaşları ve mücadele söz konusu olabilir.

9 Nisan Pazartesi: Ay sabah 9.50’de Kova Burcu’na geçiş yapıyor. Gün boyu mantıklı ve objektif bir tutum içinde olabiliriz. Akşam saatlerinde Ay ve Merkür arasında oluşacak destekleyici açı ile zihinsel konularda yaratıcılığımızı kullanabiliriz.

10 Nisan Salı: Gün boyu Ay Kova Burcu’nda ilerliyor. Sabah saatlerinde Ay, Güney Ay Düğümü ile kavuşurken geçmişten kaynaklanan kadersel konular gündeme gelebilir. Öğle saatlerine doğru Ay ve Venüs arasında oluşan kare açı ile ilişkilerde duygusal bir kriz söz konusu olabilir.

11 Nisan Çarşamba: Gün içinde Ay Kova Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor ve saat 21.40’da Ay Balık Burcu’na geçiyor. Mars ve Venüs arasında oluşan üçgen açıyı lehimize değerlendirmek isteyebilir, ikili ilişkilerimizde yaralarımızı sarabiliriz. Karşı cinsi daha iyi anlamak ve özellikle akşam saatlerinde empati kurabilmek söz konusu.

12 Nisan Perşembe: Gün boyu Ay Balık Burcu’nda.Duygularımıza ve sezgilerimize kulak vermemiz gereken bir gün. Oldukça duygusal ve hassas olabilir, çevremize karşı merhamet geliştirebiliriz. Öğleden sonra Ay Balsamik faza ilerlerken çevremizde de bizi hassas kılan olaylar meydana gelebilir.

13 Nisan Cuma: AyBalık Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Haftanın son çalışma gününde eldeki işleri tamamlamanızı ve akışta kalmanızı tavsiye ederim. Bizi duygusal kılan her ne oluyorsabu konuda kabullenici olabilmek önemli! Yeni işlere başlamak için Yeni Ay’ı beklemek akıllıca olacaktır.

14 Nisan Cumartesi:Sabahın erken saatlerinde Ay Koç Burcu’na geçiyor. Ay ışığını tamamen kaybediyor ve kapanmaya doğru gidiyor. Saat 15.11’de Ay Merkür ile birleşirken zihinsel konularda aceleci ve dikkatsiz olabiliriz.

15 Nisan Pazar:Ay Koç Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Oldukça hareketli ve dinamik bir gün olabilir. Ancak halen Balsamik faz devam ediyor. Yeniay Pazartesi gününün erken saatlerinde sabah saat 4.57’de Koç Burcu’nun 26º’de meydana geliyor. Yeni ve taze başlangıçlar yapmak, cesur adımlar atabilmek için uygun bir dönem bizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir