4 Haziran Haftası

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Venüs ve Pluto arasında meydana gelen karşıtlık olacak! Yarın meydana gelecek olan bu karşıt açının etkileri kendini birkaç gün öncesinden hissettirmeye başladı bile! Bu zorlu açı özellikle ikili ilişkilerimizi, aşk ve sevgi ile ilgili temaları etkileyebilir. İlişkilerde güç kullanımı, manipülasyon, şüphe, kıskançlık gibi duygular çatışma yaratabilir. İlişkilerimiz bir değişim ve dönüşüm sürecine girebilir. Bu çatışma bazı ilişkilerin sonlanmasını tetikleyebilir.

Salı günü öğleden sonra Ay’ın Balık Burcu’na girmesi ile daha hassas ve fedakar bir tutum içinde olabiliriz.  Çarşamba ve Perşembe günleri de dahil olmak üzere bu hassasiyetimiz devam edecektir.

Kova Burcu’ndaki Mars’ın Güney Ay Düğümüne giderek yaklaşması kadersel birtakım yıkıcı olayları tetikleyebilir. Sabit burçların ilk dekanında Kova, Aslan, Akrep ve Boğa’nın özellikle 6°- 8°’lerinde Güneş’i, Ay’ı, yükseleni ve kişisel gezegenleri bulunanlar 2 hafta boyunca daha dikkatli, daha sakin ve temkinli olmaya özen göstermeliler.

4 Haziran Pazartesi: Bugün Ay Kova Burcu’nda ilerlerken daha çok mantığımızı kullanabiliriz. Daha akılcı kararlar alabilmek mümkün. Ancak duygularımızla bağlantı kurmakta ve ifade etmekte zorlanabiliriz.

5 Haziran Salı: Bugün 20°’ye ilerleyen Venüs, 20°’de bulunan Pluton’un tam karşısından geçiyor. Karşıt açılar en basit anlamıyla ilişkilerde çatışma yaratan açılardır. Aynı zamanda bizde de bir farkındalık oluşturur. Bu oluşum ilişkileri yeni bir boyuta taşıyabilir. Bu açıdan en çok etkilenecek burçlar Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi olacaktır. Öğleden sonra Ay’ın da Balık Burcu’na geçmesi ile birlikte özellikle Yengeç ve Balık Burçları adına önemli duygusal gelişmeler söz konusu olabilir!

5 Haziran Çarşamba: Ay Balık Burcu’nda ilerlemeye devam ederken son dördün fazı meydana geliyor. 15 Mayıs’tan itibaren ele aldığımız konuları toparlayıp en iyi şekline getirmek adına bir çaba içinde olabiliriz.

7 Haziran Perşembe: Bugün de Ay Balık Burcu’nda! Sabah saatlerinde Ay ve Venüs arasında gerçekleşecek uyumlu açı bizi daha da hassas kılabilir. Aile ve çocuklarla ilgili fedakarlık gerektiren durumlar söz konusu olabilir.

8 Haziran Cuma: Ay Koç Burcu’na geçiyor! Son günlerde bizi duygusal anlamda yoran konuları daha ustalıkla ele almak mümkün.

9 Haziran Cumartesi: Ay Koç Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Fiziksel enerjimiz bir hayli yüksek olabilir. Aynı zamanda gün içinde aceleci ve sabırsız da olabiliriz.

10 Haziran Pazar: Sabahın erken saatlerinde Ay Boğa Burcu’na geçiyor. Bugün açık havada yürüyüşlerle, keyifli yemeklerle hayattan daha çok zevk almak mümkün! Sabah saatlerinde Ay’ın Uranüs’le birleşimi sürprizleri de beraberinde getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir