26 Mart Haftası

Pınar Selçuk’un kaleminden…

Herkese öncelikle verimli ve uğurlu bir hafta dilerim. Haftanın ilk çalışma gününe Ay’ın ilk dördün fazı ile uyanıyoruz. Ay ve Güneş arasındaki açının üçgene doğru gitmesiyle Pazartesi ve Salı günleri temelini attığımız, mücadelesini verdiğimiz konularda daha rahat hareket etme imkanı bulabiliriz. Hafta sonuna kadar ise Büyüyen Ay Fazı motivasyonu ile elimizdeki işleri yaratıcılığımız ile geliştirmek, daha iyi bir hale getirmek, düzen sağlamak isteyebiliriz.

31 Mart Cumartesi günü ise Dolunay meydana geliyor. Balık Burcu’ndaki Yeni Ay’ın ardından Terazi Burcu’nda Dolunay ileilişkilerimiz ve ortaklıklarımızla ilgili konularda farkındalık geliştirmek söz konusu! Dolayısıyla Nisan Ay’ının ilk 2 haftası bu konularda daha çok çaba sarf edebiliriz.

26 Mart Pazartesi: Ay günün ilk yarısında Yengeç Burcu’nda! Sabah 9.58’de Ay ve Uranüs arasında meydana gelecek olan sert kare açı ansızın meydana gelebilecek olaylara karşı tetikte olmamız ve hareketlerimizde daha temkinli olmamız gerektiği yönünde bizi uyarıyor. Saat 14.45’de Ay Aslan Burcu’na geçerek daha enerjik ve keyifli bir atmosfer yaratıyor.

27 Mart Salı: Gün boyu Ay Aslan Burcu’nda ilerliyor. Kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyebiliriz. Özellikle Burcu ve Yükselen Burcu Koç, Aslan ve Yay olanlar bugün daha güvenli olabilir, daha çok fark edilebilirler.

28 Mart Çarşamba: Günün ilk yarısında Ay Aslan Burcu’nda. Öğle saatlerine doğru 11.33’de Ay ve Güneş arasındaki uyumlu üçgen açıyla ikili ilişkilerimizde daha rahat ve uyumlu olabiliriz. Pozitif bir ruh hali içindeyiz. Hemen bu açının ardından öğlen saat 12.54’de Ay ve Uranüs arasındaki üçgen açıyla beklenmedik sürprizler söz konusu olabilir. 17. 31’de Ay Başak Burcu’na geçiyor. Akşam saatlerinde Venüs ve Uranüs Koç Burcu’nda birleşirken ilişkiler ve aşk konularında yoğun bir elektriklenme ve aniden gelişen durumlar olabilir!

29 Mart Perşembe: Gün boyu Ay Başak Burcu’nda. Daha sistemli ve organize bir motivasyon içinde olabilir, eldeki işlerimizi bitirmek, düzene koymak adına yoğun bir çalışma içine girebiliriz. Özellikle sabah saatlerinde Ay ve Satürn arasındaki uyumlu açı iş ve çalışma konularımızda daha azimli olabileceğimizi de ortaya koyuyor.

30 Mart Cuma: AyBaşak Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Bugün Venüs 29º Koç Burcu’nda ve özellikle dolunay öncesinde ilişkilerimizdeki hassas dengelere dikkat etmemiz gerekiyor.Saat 20.52’de Ay Terazi Burcu’na geçiyor ve akşam saatleri daha keyifli!

31 Mart Cumartesi:Sabah 10.12’deAy ve Mars arasında oluşacak sert açı kazalara karşı dikkatli olmamız ve daha yavaş hareket etmemiz konusunda bizi uyarıyor! Öğlen 12.21’de bu sefer Ay ve Satürn arasında bir kare açı oluşuyor. Sorumluluklarımız ile ilgili yoğun bir uğraş içinde olabiliriz.

Saat 15.35’da 10° Terazi Burcu’nda Dolunay gerçekleşiyor! Retro Merkür’ün etkilerini yoğun olarak hissedeceğimiz bir Dolunay olabilir. Çünkü Güneş Merkür ile kavuşuma gidiyor. Zihinsel aktiviteler, geçmişle ilgili ilişkilerimiz ve iletişim konuları gündemimizde olabilir. Venüs de yöneticisi olduğu Boğa Burcu’na henüz yeni geçmişken özellikle önümüzdeki 2 hafta boyunca geriye dönük ilişkisel mevzularımızı çözmemiz, bu konularda farkındalık geliştirmemiz söz konusu!

1 Nisan Pazar:Gün boyu Ay Terazi Burcu’nda, keyif aldığımız konularla uğraşabilir, güzel bir Pazar günü geçirebiliriz. Ancak akşam saat 21.28’de Ay ve Uranüs arasındaki karşıt açı ilişkilerimizde beklenmedik zıtlaşmaları getirebilir. Mars ve Satürn Oğlak Burcu’nda birleşime doğru giderken önemli kararlar alabilir, uygulamaya geçirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir