23 Nisan Haftası

Hafta başında daha enerjik ve aktif hissedebilir, kendimizi ortaya koymak isteyebiliriz. Pazartesi ve Salı günleri hayattan daha çok keyif alabilir, daha eğlenceli uğraşlar içinde olabiliriz. İlk dördün Ay fazı motivasyonu ile temelini atmak istediğimiz konularda bir mücadele verebiliriz. Çarşamba günü itibariyle çevresel şartlar daha akıcı ilerleyebilir, biz de daha organize ve planlı hareket edebiliriz. Perşembe günü Oğlak Burcu’nda meydana gelen Mars ve Pluto birleşimi dünya çapında özellikle siyasal konularda bir kriz etkisi yaratabilir. Bu oluşum Pazar gününe kadar etkili olacak. Otorite figürleri, gücü elinde tutanlar bu günlerde daha çok gündemde olabilir. Uranüs Koç Burcu’nun son derecesine adım atarken güvende hissettiğimiz zeminin aslında sandığımız kadar güvenli olmadığının sinyallerini almaya başlayabiliriz.

23 Nisan Pazartesi: Ay gün boyu Aslan Burcu’nda! Sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasında oluşan üçgen açı ile zihinsel konularda ve iletişim alanında rahat ve uyumlu bir akış mevcut. Gün boyu yaratıcılığımızı ortaya koymak mümkün olabilir.

24 Nisan Salı: Ay Aslan Burcu transitine devem ediyor ve gece saat 23.40’da Başak Burcu’na geçiyor. Sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasında meydana gelen üçgen açı ile iletişim konularında rahat ve uyumlu bir akış mevcut. Akşam saatlerinde Ay ve Uranüs arasında meydana gelen uyumlu açı ile beklenmedik, ani sürprizler söz konusu olabilir.

25 Nisan Çarşamba: Gün boyu Ay Başak Burcu’nda seyir halinde! Ay ve Güneş arasında oluşan uyumlu açı ile uğraşını verdiğimiz konularda daha rahat ilerleyebiliriz. Dikkat ve çalışma gerektiren konuları bugün ele almak daha faydalı sonuçlar verecektir.

26 Nisan Perşembe: Ay Başak Burcu transitine devam ediyor. Öğle saatlerinde Ay 21º Başak Burcu’ndan 21º’de Oğlak’ta birleşen Mars ve Pluto’ya üçgen açı kuruyor. Otorite figürleri ile güç savaşları söz konusu olabilir.

27 Nisan Cuma:  Gün boyu Ay Terazi Burcu’nda transit hareketinde olacak. Gün boyu huzur ve uyum arayışında olabilir, daha diplomatik ve objektif bir bakış açısı izleyebiliriz. Akşam saatlerinde Ay ve Merkür arasında oluşan karşıt açı ile iletişim konusunda zıtlaşmalara karşı tetikte olmakta fayda var!

28 Nisan Cumartesi: Ay Terazi Burcu transitine devam ediyor. Sosyal ortamlarda keyifli zamanlar geçirmek mümkün. Arkadaş ortamlarında iletişim içinde olmak, bu konularda anlayış geliştirmek söz konusu!

29 Nisan Pazar: Terazi Burcu’ndaki Ay sabah 10.11 itibariyle Akrep Burcu’na geçiş yapıyor. Gün içinde daha hassas ve duygusal hissedebilir, krizlere daha açık olabiliriz. Uranüs Koç Burcu’nun son derecesinde 15 Mayıs’ta geçeceği Boğa Burcu’na hazırlanırken alışmış olduğumuz koşulların artık eskisi gibi olmadığını ve yeni başlangıçlar yapmanın gerekliliğini hatırlamakta!

Pınar Selçuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir