21 Mayıs Haftası

Öncelikle herkese güzel bir hafta dilerim. Haftanın ilk çalışma gününde Güneş İkizler Burcu’na geçiyor! Tüm İkizler Burçlarının doğum günlerini buradan kutlarım! Eminim ki her konuda meraklı, öğrenmeye ve anlatmaya hevesli birçok İkizler Burcu okurumuz mevcut!

Hafta içi Güneş ve Mars arasındaki uyumlu üçgen açıyla özellikle İkizler, Terazi ve Kova Burçları çok daha aktif, sosyal ortamlarda dikkat çekici olabilirler! Etkili konuşmalar yapabilir, orijinal kararlar verebilirler. Bizler de hava elementinin rahat akışı ile iletişim ile ilgili her türlü konuda daha rahat ilerleyebiliriz. Özellikle Perşembe günü öğleden sonra bu etkiyi en yoğun şekilde alacağız. Eğer ortaklıklarla ilgili bir anlaşma veya konuşma yapacaksanız Perşembe en uygun gün olacaktır!

21 Mayıs Pazartesi: Ay gün boyu Aslan Burcu’nda olacak. Güneş ve Mars arasındaki uyumlu açı ile gün boyu özellikle zihinsel konularda rahat bir akış söz konusu. İletişim yeteneklerimizi rahatça ortaya koyabilir, enerjimizi bu yönde kullanabiliriz.

22 Mayıs Salı: Ay Başak Burcu’nda ilerliyor. Detay gerektiren konularda titizlikle çalışabiliriz. Yaz mevsimine girmeye hazırlanırken özellikle Ay’ın Başak’ta Uranüs ile uyumlu üçgen yaptığı sabah saatlerinde beslenme, diyet gibi konularda radikal kararlar alabiliriz. Daha sağlıklı bir beslenme modeline geçiş yapmak mümkün. Ayrıca spora başlamak için de adım atabiliriz!

23 Mayıs Çarşamba: Gün boyu Ay Başak Burcu’nda. Sabah saatlerinde Ay ve Jüpiter arasındaki destekleyici açı ile daha iyimser ve pozitif olabiliriz.

24 Mayıs Perşembe: Sabah saatlerinde Ay Terazi Burcu’na geçiyor! Ortaklı işlerde, ilişkilerimizde daha uyumlu hareket etmek ve birlikte kararlar almak mümkün. Öğleden sonra Ay’ın Mars ve Güneş ile yapacağı hava elementinde büyük üçgen açıyla birlikte önemli kararlar vermek, sosyal ortamlarda etkin olmak, zihinsel konularda aktif olmak mümkün!

25 Mayıs Cuma:  Ay Terazi Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Haftanın son çalışma gününde eldeki işleri toparlamak, iş arkadaşları ile uyumlu zaman geçirmek mümkün!

26 Mayıs Cumartesi: Günün büyük bölümünde Ay Terazi Burcu’nda! Akşam saatlerine doğru Ay Akrep Burcu’na geçiyor ve geçer geçmez Uranüs ile zorlu bir karşıt açı yapıyor. İlişkilerimizde karşı taraftan gelebilecek ani, beklenmedik olaylara karşı tetikte olmakta fayda var!

27 Mayıs Pazar: Ay Akrep Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Ay ve Venüs arasında oluşan uyumlu açı ile evimizde, ailemiz ve sevdiklerimiz ile birlikte keyifli zaman geçirmek mümkün. Daha hassas ve duygusal olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir