18 Haziran Haftası

Bu hafta özellikle ikili ilişkilerimizde kurduğumuz iletişimlerde daha empatik bir tavır geliştirmek söz konusu!

Çarşamba günü kesinleşecek Venüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu ile geleceğe yönelik işbirlikleri geliştirmek adına yeteneklerimizi ve yaratıcılığımızı ön plana çıkarabiliriz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günü etkili olacak Merkür – Jüpiter – Neptün büyük üçgen açısı düşünce dünyamızda bizlere yoğun bir ilham getirmekte! Su elementinde meydana gelecek olan bu oluşum ile daha çok merhamet, sevgi ve dayanışma geliştirebiliriz. Ancak gerçeklerden kopup, hayal dünyasına kendimizi fazla kaptırmak aldatıcı olabilir, dikkat!

Perşembe günü akşam saatlerinde, Venüs ve Mars karşıtlığında tetikte olmakta fayda var. Kadın – erkek ilişkilerinde ego kaynaklı çatışmalardan uzak durmak, karşı tarafa yönelik farkındalığımızı arttırmakla tartışmaların önüne geçebiliriz.

Hafta sonunda Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesi ile hassasiyetlerimiz artabilir, daha yoğun ve tutkulu duygular yaşanabilir.

İyi haftalar dilerim!

18 Haziran Pazartesi: Bugün Ay öğle saatlerinde Başak Burcu’na geçiyor ve hemen ardından Uranüs ile uyumlu bir üçgen kuruyor. Sağlık, beslenme, diyet ve arınma ile ilgili radikal kararlar almak adına uygun bir gün!

19 Haziran Salı: Ay Başak Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Merkür ile öğle saatlerinde ise Jüpiter’le destekleyici açılar kuruyor. Organize olmak, planlı hareket etmek, sıkı bir çalışma içine girmek mümkün!

20 Haziran Çarşamba: Ay saat 15.30’da Terazi Burcu’na adım atıyor. Venüs, Kuzey Ay Düğümü ile kavuşuyor. Gün içinde ikili ilişkilerimizde olumlu yönde kadersel gelişmeler yaşamak söz konusu olabilir!

21 Haziran Perşembe: Yaz Gündönümü ile Kuzey Yarı Küre’de yılın en uzun günü! Güneş Yengeç Burcu’na geçiyor! Ay Terazi Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Sosyal, dışa dönük ve keyifli bir atmosfer hakim. Ancak akşam saatlerinde meydana gelecek Venüs ve Mars karşıtlığı ego savaşlarını da beraberinde getirebilir. Özellikle Aslan, Kova, Akrep ve Boğa Burçları ilişkilerinde daha esnek olup, empati geliştirmeli!

22 Haziran Cuma: Ay günün büyük bölümünde Terazi Burcu’nda olacak ve saat 22.10’da Akrep Burcu’na geçecek. İlişkilerimiz ve ortaklıklarımız bugün ön plana çıkabilir.

23 Haziran Cumartesi: Ay Akrep’te ilerlemeye devam ediyor ve sabah saatlerinde Güneş ile uyumlu bir açıda bulunuyor. Duygu yoğunluğu yaşayabilir, hassas olabiliriz.

24 Haziran Pazar: Ülkemiz adına çok önemli bir gün olan Seçim gününde Ay, gün boyu Akrep Burcu’nda olacak! Türkiye’nin astrolojik haritasında Güneş Burcu Akrep, yükselen burcu da Yengeç’tir. Dolayısıyla transit Güneş’in Türkiye’nin tam yükselen burcunda olması, transit Ay’ın da Türkiye’nin Güneş’inin olduğu burçta bulunması, halkın tüm enerjisinin ve dikkatinin ülke üzerinde yoğunlaştığının göstergesidir. Umarım ülkemizin geleceği ve refahı için en doğru seçim bu sefer yapılacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir