16 Nisan Haftası

Haftanın ilk gününe Koç Burcu’nda meydana gelen Yeniay ile uyanıyoruz. İstanbul saati ile sabah 04.57’de meydana gelen Uranüsyen Yeniay ile cesur atılımlar yapmak mümkün! Çevresel koşullarımız belirsiz ve dağınık olabilir ancak buna rağmen hayallerimizi ve yaratıcılığımızı kullanarak azimle yol almaya devam etmeliyiz.

Merkür’de Retro hareketini sonlandırırken bu hafta içinde birçok konuda beklediğimiz sonuçları alabilir, hız kazanabiliriz. Yeni işlere başlamak adına uygun bir zaman dönemindeyiz.

Venüs Jüpiter karşıtlığının etkili olduğu bir haftadayız. Boğa Akrep aksındaki iki benefik gezegen arasındaki bu karşıtlıkla ilişkilerimizde karşı tarafı anlamak adına daha çok çaba sarf edebiliriz. Zevk ve keyifler konusunda abartılı tavırlar takınabilir, aşırıya kaçabiliriz.

16 Nisan Pazartesi: Ay günün ilk yarısında Koç Burcu’nda olacak. Yeniay oluşuyor. Sabırsız ve aceleci olabiliriz. Sabah 9.00’da Ay, Uranüs ile kavuşuyor. Beklenmedik, ani gelişmelere karşı hazırlıklı olmakta fayda var. 11.50 itibarıyla Ay, Boğa Burcu’na geçiyor. Daha planlı ve organize olmak mümkün.

17 Nisan Salı: Ay, gün boyu Boğa Burcu’ndaki transitine devam ediyor. 16.48’de Ay ve Mars arasındaki uyumlu açı ile özellikle iş ve maddiyat ile ilgili konularda enerjimizi verimli kullanabilir, sonuç odaklı fayda sağlama yönünde adımlar atabiliriz.

18 Nisan Çarşamba: Günün ilk yarısı Ay Boğa Burcu’nda, saat 15.03’de Ay İkizler Burcu’na geçiyor. Ay’ın İkizler transiti bol hareket ve iletişimi beraberinde getiriyor.

19 Nisan Perşembe: Gün boyu Ay İkizler Burcu’nda. Zihinsel konularda oldukça aktif olabiliriz. Merkür’ün de hız kazanmaya başlaması ile birlikte birçok konuya çözüm bulabiliriz. Akşam saat 17.00 civarında meydana gelen Ay Neptün karesi ile ikilik ve belirsizlik yaratan konularda bir mücadele içine girmek söz konusu olabilir.

20 Nisan Cuma: Aygünün büyük bölümünde İkizler Burcu’nda! 17.27’den itibaren Ay Yengeç Burcu’na geçiyor. Ev, aile ve güvenlik ile ilgili konular önceliğimiz olabilir. Çevremize karşı daha hassas ve duyarlı olabiliriz.

21 Nisan Cumartesi: Ay gün boyu Yengeç Burcu’nda. Domestik konular ön planda olabilir. Akşam saatlerinde Ay ve Neptün arasındaki uyumlu açı ile yaratıcılığımız kullanabiliriz. Özellikle su grubu burçlar için çok daha duygusal ve romantik bir akşam olabilir!

22 Nisan Pazar: Günün büyük bölümü Ay Yengeç Burcu’nda olacak. Sabahın erken saatlerinde Ay ve Pluto arasındaki karşıt açı duygu dünyamıza bir ağırlık getirebilir. Saat 20.09’dan itibaren Ay Aslan Burcu’na geçiyor! Daha keyifli zaman geçirmek söz konusu!

Pınar Selçuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir