11 Haziran Haftası

Haftanın ilk 3 günü Ay’ın ışığı küçülürken bizler de aylık döngünün sonuna yaklaşıyoruz. Her türlü yeni başlangıç ve atılım için 13 Haziran’da İkizler Burcu’nda saat 22.43’de gerçekleşecek Yeniay’ı beklemek akıllıca olacaktır!

11-12-13 Haziran günleri Balsamik Ay fazında özellikle de Ay’ın Pluto ile üçgen yaptığı Pazartesi günü akşam saatleri, şiddetli doğa olaylarını beraberinde getirebilir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri Yeniay gerçekleşene kadar çok kritik gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle de Mars, Güney Ay Düğümü kavuşumu meydana gelirken yıkıcı etkiler tetiklenebilir.

11 Haziran Pazartesi: Bugün Ay sabah saatlerinde Boğa Burcu’nda ilerlerken Akrep’te bulunan Jüpiter’e karşıt açı yapıyor. Sahip olduğumuz maddi konularla, eş veya ortakla birlikte paylaşılan değerlerle ilgili bir farkındalık geliştirmek mümkün. Akşam saatlerinde Ay ve Pluto arasında oluşan üçgen açı ile duygusal anlamda daha güçlü bir güven arayışı söz konusu.

12 Haziran Salı: Ay sabah saatlerinde İkizler Burcu’na geçiş yapıyor. Zihinsel anlamda daha yoğun bir gün geçirebiliriz. Değişken duygularımız bizi gün içinde kararsız kılabilir. Günün son saatlerinde Merkür burç değiştiriyor ve Yengeç’e geçiyor.

13 Haziran Çarşamba: Ay İkizler Burcu’nda, aylık döngüsünün sonuna yaklaşıyor ve saat 22.43’de İkizler’de Yeniay meydana geliyor. Yeni dönemde ikilik yaratan, belirsiz ve değişken durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda var.

14 Haziran Perşembe: Günün ilk saatlerinde Mars ve Güney Ay Düğümü birleşimi gerçekleşiyor. Ayrıca Venüs Aslan Burcu’na ilerleyerek bu kavuşuma karşıt duruyor. Özellikle ilişkilerimizi etkileyen bu oluşum geçmişle ilgili kadersel birtakım gelişmeleri tetikleyebilir. Karşı tarafa karşı daha çok empati geliştirmemiz gerekebilir. Sabah saatlerinde Ay’ın da Yengeç Burcu’na geçmesi bizi gün boyu daha hassas kılabilir. Öğle saatlerinde Ay ve Merkür birleşimi hem duygusal, hem zihinsel anlamda tüm dikkatimizin ev ve aile üzerinde olduğunu gösteriyor.

15 Haziran Cuma: Ay Yengeç Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Ramazan Bayramı’nın ilk gününü sevdiklerimiz ile birlikte karşılamak konusunda gökyüzü de son derece destekleyici!

16 Haziran Cumartesi: Ay Yengeç Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Ay ve Pluto arasında meydana gelecek olan karşıt açı, aile içinde otorite figürleri ile zıtlaşmalara neden olabilir.

17 Haziran Pazar: Ay sabah saatlerinde Aslan Burcu’na geçiyor ve öğleden sonra Venüs ile kavuşuyor. Hayattan daha çok keyif almak, sevdiğimiz yaratıcı uğraşlarla ilgilenmek için çok uygun bir gün!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir